n/a - en to hu_HU translation catalogue (257 entries)

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
hu_HU: 
    
    Megjegyzés: Ha törölsz egy parancsikont, attól a forrásfájl NEM törlődik.
    Ha viszont egy forrásfájlt törölsz akkor egyúttal az összes rámutató parancsikon is törlődik.

en: '%s' already exists in this folder.
hu_HU: '%s' már létezik ebben a mappában.

en: '%s' is not a valid folder name.
hu_HU: A '%s' nem egy érvényes név egy mappának.

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
hu_HU: A *galéria adatmappák* csak képeket tartalmazhatnak. Könnyebben megkülönböztethető így, hogy hol vannak a vizuális galériáid.
    
    A képeket *tetszőleges sorrendbe* rendezheted fogd-és-vidd módszerrel.

en: A collection cannot contain files.
hu_HU: Gyűjtemény nem tartalmazhat fájlokat.

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
hu_HU: Egy gyűjtemény nem tartalmazhat fájlokat. De létrehozhatsz további gyűjteményeket és <strong>galériákat</strong> is bennük.

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
hu_HU: A gyűjtemény nem tartalmazhat fájlokat. Azonban további gyűjteményeket és *galériákat* hozhat létre. Ez a galéria csak egy *galéria adatmappa*, azaz nem láthatóak automatikusan a weboldalon.
    
    A vizuális szerkesztőben egy rövidkód segítségével hozhat létre *vizuális galériát* az oldalain/bejegyzéseiben.

en: A collection cannot contain files. Upload moved to Unorganized…
hu_HU: Gyűjtemény nem tartalmazhat fájlokat. A feltöltött fájlok át lettek helyezve a Nem-rendezettbe.

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
hu_HU: Egy mappa bármilyen fájltípust és gyűjteményt tartalmazhat, de galériákat nem. Ha almappát szeretne létrehozni, válasszon ki egy mappát, és kattintson erre a gombra.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
hu_HU: Egy mappa mindenféle fájl- és gyűjteménytípust tartalmazhat, kivéve a galériát.

en: A gallery can only contain images. To view a gallery, go to a post and look at the buttons of the visual editor..
hu_HU: Galéria csak képeket tartalmazhat. Galéria megtekintéséhez lépj egy bejegyzéshez és keresd a megfelelő gombokat a vizuális szerkesztőben.

en: A gallery can only contain images. Upload moved to Unorganized…
hu_HU: Egy galéria csak képeket tartalmazhat. A feltöltött fájlok át lettek helyezve a nem-rendezettbe.

en: Activate free license & Continue
hu_HU: Ingyenes licenc aktiválása és folytatás

en: Activate license & continue
hu_HU: Licenc aktiválása és folytatás

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
hu_HU: Jelöld be ezt az opciót akkor, ha olyan oldal építőt használsz mint pl. a Divi Page Builder, WPBakery Page Builder vagy Elementor.

en: All
hu_HU: Minden

en: All available folders will be exported. The current structure is not lost during import - but check that there are no duplicate names in the import data, as these are not checked.
hu_HU: Minden elérhető mappa exportálva lesz. A mostani struktúra nem veszik el importálás során - de figyelj arra hogy ne legyenek dupla nevek az importálandó adatok között mert ezeket nem ellenőrizzük.

en: All files
hu_HU: Minden fájl

en: Apply automatic order…
hu_HU: Automatikus rendezése alkalmazása…

en: Apply order once…
hu_HU: Sorrend érvénybeléptetése egyszer…

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
hu_HU: Biztos törölni akarsz *{count} mappát*? Minden fájl átkerül a Nem-rendezettbe.

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
hu_HU: Biztos törölni akarod a(z) *{name}* -t? Minden fájl átkerül a Nem-rendezettbe.

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos vagy benne?

en: Attachment File
hu_HU: Csatolmány fájl

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Before this node
hu_HU: Ezen elem előtt/felett

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Change the hierarchical order of the folders.
hu_HU: Mappák hierarchikus sorrendjének megváltoztatása.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
hu_HU: Kattints ide *új galéria adatmappa* létrehozásához

en: Click this to create a new collection
hu_HU: Kattints ide új gyűjtemény létrehozásához

en: Click this to create a new folder
hu_HU: Kattints ide új mappa létrehozásához

en: Collection
hu_HU: Gyűjtemény

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Complementary Plugins
hu_HU: Ajándék bővítmények

en: Complete file and folder manager
hu_HU: Fájl- és mappakezelő

en: Continue without any support and without e.g. discount announcements
hu_HU: Folytatás terméktámogatás és pl. kedvezményes lehetőségek nélkül

en: Continue without regular updates and without any support
hu_HU: Folytatás rendszeres frissítések és terméktámogatás nélkül

en: Copy one file
hu_HU: Egy fájl másolása

en: Copy {count} files
hu_HU: {count} fájl másolása

en: Copying one file…
hu_HU: Egy fájl másolása…

en: Copying {count} files…
hu_HU: {count} fájl másolása…

en: Cover image
hu_HU: Borítókép

en: Creating *{name}*…
hu_HU: A(z) *{name}* létrehozása…

en: Custom content order?
hu_HU: Egyéni tartalom sorrend?

en: Custom image order
hu_HU: Egyéni képsorrend

en: Deactivate automatic ordering
hu_HU: Automatikus rendezése kikapcsolása

en: Default startup folder
hu_HU: Alapértelmezett kezdőmappa

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete the current selected folder.
hu_HU: Az aktuális mappa törlése.

en: Delete the current selected folders.
hu_HU: Az aktuális mappák törlése.

en: Deleting *{name}*…
hu_HU: A(z) *{name}* törlése…

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Dismiss
hu_HU: Eltüntetés

en: Dismiss notice
hu_HU: Figyelmeztetés elrejtése

en: Enable infinite scrolling in grid view
hu_HU: Végtelen görgetés engedélyezése a rácsnézetben

en: Enter license
hu_HU: írd be a licenszkódot

en: Export
hu_HU: Export/Import : Real Media Library mappák

en: Export / Import Real Media Library folders
hu_HU: Export/Import : Real Media Library mappák

en: Exported data:
hu_HU: Exportált adatok:

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Fetch only media in a folder by folder id.
hu_HU: Csak médiafájlok betöltése egy mappában, mappa azonosító ID alapján.

en: Filter in insert media dialog
hu_HU: Szűrő a média beszúrása ablakhoz

en: Folder
hu_HU: Mappa

en: Folder details
hu_HU: Mappa részletei

en: Folder not found.
hu_HU: Mappa nem található.

en: Folder type
hu_HU: Mappa típusa

en: Folders
hu_HU: Mappák

en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
hu_HU[0]: Ehhez a fájlhoz %d parancsikon elérhető az alábbi mappában:
hu_HU[1]: Ehhez a fájlhoz %d parancsikon elérhető az alábbi mappában:

en: Forbidden
hu_HU: Megtagadva

en: Full Size
hu_HU: Teljes méret

en: Full order control?
hu_HU: Teljes rendezési-sorrend irányítás?

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Gallery from Media Folder
hu_HU: Galéria a médiakönyvtárból

en: General
hu_HU: Általános

en: General settings for the current logged in user.
hu_HU: Általános beállítások a jelenleg bejelentkezett felhasználó számára.

en: Get PRO!
hu_HU: Szerezd meg a PRO verziót!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
hu_HU: Rendezz mégjobban, különböző mappa típusokkal: a gyűjtemények és a galériák segítenek könnyen megtalálni a képeidet.

en: Get your PRO license now!
hu_HU: Szerezd meg a PRO licensz-t!

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
hu_HU: Rendezd sorrendbe a mappát tartalmát és rendezd a fájljaidat egy megadott szempont szerint (pl. név szerint csökkenőbe) vagy fogd-és-vidd módszerrel.

en: Get your free license
hu_HU: Ingyenes licenc beszerzése

en: Hide for 30 days
hu_HU: Elrejtés 30 napra

en: Hide shortcuts in "All files"
hu_HU: Parancsikonok elrejtése a "Minden fájlok"-ban

en: Hold any key to create a shortcut
hu_HU: Nyomj le bármilyen billentyűt parancsikon létrehozásához

en: I want to learn more!
hu_HU: További részletek!

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
hu_HU: Ha nincs következő elem akkor az elem a végére kerül.

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
hu_HU: Ha áthelyezel egy fájlt, akkor a hozzátartozó lefordított fájl is át lesz helyezve.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
hu_HU: Ha áthelyezed ezt a csatolmányt, akkor a rámutató parancsikonok elérési útja (mappája) nem változik.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
hu_HU: Ha áthelyezed ezt a parancsikont, attól a forrás- vagy eredeti fájl helye nem módosul.

en: Import
hu_HU: Importálás más bővítményekből

en: Import data:
hu_HU: Importált adatok:

en: Import from other plugins
hu_HU: Importálás más bővítményekből

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
hu_HU: Kategóriák importálása más bővítményből csak a PRO verzióban lehetséges.

en: Importing data is only available in PRO version.
hu_HU: Az adatok importálása funkció csak a PRO verzióban elérhető.

en: Imports categories and post relations.
hu_HU: Kategóriák és bejegyzés-kapcsolatok importálása.

en: In the Lite version you can only select the folder by a simple dropdown.
hu_HU: A Lite verzióban csak a mappát választhatod ki egy egyszerű legördíthető listában.

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
hu_HU: A mostani feltöltési nézetben szűrők vannak beállítva. Kérlek töröld őket és frissítsd a nézetet.

en: Instead of displaying a "Load More" button, all files are loaded automatically as you scroll down. This is not supported in list view.
hu_HU: Ahelyett, hogy megjelenítene egy "Load More" gombot, az összes fájl automatikusan betöltődik, ahogy görget lefelé. Ez nem támogatott a listanézetben.

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
hu_HU: Úgy néz ki, már használtál egy másik bővítményt a mappákhoz a médiakönyvtárban.

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Last
hu_HU: utolsó

en: Last opened folder
hu_HU: Legutóbb megnyitott mappa

en: Latest
hu_HU: Legújabb

en: Learn more about PRO
hu_HU: További részletek a PRO verzióról

en: Let the complete folder tree as in your media library also be displayed in this dialog instead of searching each time in the dropdown. It is simply more comfortable!
hu_HU: Engedélyezd hogy a teljes mappaszerkezet jelenjen meg a médiakönyvtáradban ebben az ablakban, ahelyett hogy mindig rá kelljen keresni a legördíthető listában. Sokkal kényelmesebb!

en: License activation
hu_HU: Licenc aktiválása

en: Link to
hu_HU: Hivatkozás

en: Load RML functionality in frontend
hu_HU: RML funkcionalitás betöltése a frontend-be

en: Media File
hu_HU: Médiafájl

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Move one file
hu_HU: Egy fájl áthelyezése

en: Move to another folder
hu_HU: Áthelyezés másik mappába

en: Move {count} files
hu_HU: {count} fájl áthelyezése

en: Moving one file…
hu_HU: Egy fájl áthelyezése…

en: Moving {count} files…
hu_HU: {count} db fájl áthelyezése…

en: Natural order by filename ascending
hu_HU: Eredeti sorrend: fájlnév szerint növekvő

en: Natural order by filename descending
hu_HU: Eredeti sorrend: fájlnév szerinti csökkenő

en: New folders inherit this restriction
hu_HU: Az új mappák öröklik ezt a korlátozást

en: No entries found
hu_HU: Nem találhatóak bejegyzések

en: No folder at startup
hu_HU: Nincs kezdőmappa

en: No folder selected
hu_HU: Nincs mappa kiválasztva

en: No folders found
hu_HU: Nem találhatóak mappák

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
hu_HU: Nincsenek még mappák létrehozva. Kattints a fenti gombra hogy létrehozd az első mappádat.

en: No matter where you are, the folder structure of Real Media Library is always where you can select files. For example in the dialog for selecting a "Featured Image".
hu_HU: Bármerre is vagy az oldalon, mindig a Real Media Library mappastruktúrájából választhatsz ki fájlokat. Például a "Kiemelt képek" párbeszédpanele is ilyen.

en: No search results.
hu_HU: Nincsenek keresési találatok.

en: No valid folder.
hu_HU: Nincs érvényes mappa.

en: No valid type.
hu_HU: Nincs érvényes típus.

en: No, not interested…
hu_HU: Nem érdekel…

en: None
hu_HU: Nincs

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
hu_HU: Megjegyzés: csak médiakönyvtárakat választhatsz ki. A mappák és gyűjtemények ezért ki vannak szürkítve.

en: Nothing to import.
hu_HU: Nincs mit importálni.

en: Order by ID ascending
hu_HU: Rendezés ID szerint növekvő sorrendbe

en: Order by ID descending
hu_HU: Rendezés ID szerinti csökkenő sorrendbe

en: Order by date ascending
hu_HU: Rendezés dátum szerinti növekvő sorrendbe

en: Order by date descending
hu_HU: Rendezés dátum szerinti csökkenő sorrendbe

en: Order by filename ascending
hu_HU: Rendezés fájlnév szerinti növekvő sorrendbe

en: Order by filename descending
hu_HU: Rendezés fájlnév szerinti csökkenő sorrendbe

en: Order by name ascending
hu_HU: Rendezés név szerint növekvő sorrendbe

en: Order by name descending
hu_HU: Rendezés dátum szerinti csökkenő sorrendbe

en: Order by title ascending
hu_HU: Rendezés cím szerinti növekvő sorrendbe

en: Order by title descending
hu_HU: Rendezés cím szerinti csökkenő sorrendbe

en: Order content by *{name}*…
hu_HU: Tartalom rendezése *{name}* szerint…

en: Order content by drag & drop
hu_HU: Tartalom rendezése fogd-és-vidd módszerrel

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
hu_HU: Rendezd az elemeket a mappa fa-szerkezetedben egy megadott feltétel szerint (pl. név szerint csökkenő) vagy fogd-és-vidd módszerrel.

en: Organize uploaded media in folders, collections and galleries: A file manager for WordPress. Media management made easy!
hu_HU: Rendezd mappákba vagy galériákba a feltöltött képeidet: ez egy fájlkezelő a WordPress-hez. Médiakezelés egyszerűen!

en: Organizing your media files is really easy with the Real Media Library plugin. You can arrange the order of your files yourself by dragging and dropping. This allows you to move important files to the top for faster access.
hu_HU: Könnyedén rendezheted a médiafájlokat a Real Media Library bővítménnyel. Módosíthatod a fájlok sorrendjét fogd-és-vidd módszerrel, így például a fontos fájlokat előrerakhatod a gyors hozzáférés érdekében.

en: PRO Feature
hu_HU: PRO funkció

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Path
hu_HU: Elérési útvonal

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
hu_HU: Kérlek válassz ki egy mappát (médiakönyvtárat) a blokkolási beállításokban.

en: Please select a folder to show items.
hu_HU: Kérlek válassz egy mappát az elemeinek megjelenítéséhez.

en: PolyLang: Automatically move translations
hu_HU: PolyLang: automatikusan átheleyzi a fordításokat

en: Product license not for production use!
hu_HU: A termék licence nem gyártási célra!

en: Product license not yet activated.
hu_HU: A terméklicensz még nincs aktiválva.

en: Random Order
hu_HU: Véletlenszerű sorrend

en: Real Media Library creates a virtual folder structure. The URLs of uploads do not change when you move the file. Learn more about <a href="https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target="_blank">how to automatically move files to physical folders.</a>
hu_HU: A Real Media Library virtuális mappa struktúrát hoz létre. A feltöltések URL címei nem változnak meg amikor áthelyezed a fájlt. További részleteket itt olvashatsz arról hogy <a href="https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target="_blank">hogyan helyezheted át automatikusan a fájlokat valódi (fájlrendszeren is létező) mappákba.</a>

en: Real Media Library is a WordPress plugin that empowers you with advanced media management. You can use this plugin to organize the thousands of images, audio, video and PDF files in your media library into folders. Basically it is a file manager like Windows Explorer or Mac Finder, but for WordPress.
hu_HU: A Real Media Library egy WordPress bővítmény ami fejlett médiafájl kezelési lehetőségeket nyújt. Ezzel a bővítménnyel könnyedén mappákba rendezhetsz akár több ezer képet, hang- és videó vagy PDF fájlt. Lényegében ez olyan mint a Windows Intéző vagy a Mac-es Finder, csak WordPress-hez.

en: Real Media Library is not active for the current user.
hu_HU: A Real Media Library nem aktív az aktuális felhasználónak.

en: RealMediaLibrary:General
hu_HU: RealMediaLibrary:Általános

en: Rearrange
hu_HU: Átrendezés

en: Rearrange *{name}* placement manually
hu_HU: Rendezd át *{name}* elhelyezkedését kézzel

en: Receiving data…
hu_HU: Adatok fogadása…

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Refreshes the current folder view.
hu_HU: Frissíti az aktuális nézetet.

en: Reindex order
hu_HU: Sorrend újraszámozása (újraindexelése)

en: Release key to move file
hu_HU: Engedd el a gombot a fájl áthelyezéséhez

en: Reload content
hu_HU: Tartalom újratöltése

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Rename the current selected folder.
hu_HU: Az aktuális mappát átnevezi.

en: Renaming to *{name}*…
hu_HU: Átnevezés *{name}* -re…

en: Reorder files in this folder
hu_HU: Fájlok átrendezése ebben a mappában

en: Reorder subfolders of *{name}*…
hu_HU: A(z) *{name}* almappái sikeresen átrendezve…

en: Reordering the tree hierarchy…
hu_HU: Fa szerkezet átrendezése…

en: Reset count
hu_HU: Darabszám-számláló resetelése

en: Reset folder count cache
hu_HU: Mappa darabszám -számláló gyorsítótár resetelése

en: Reset names, slugs and absolute pathes
hu_HU: Nevek, generált kódok és abszolút elérési utak resetelése

en: Reset order
hu_HU: Sorrend visszaállítása

en: Reset the order of all galleries
hu_HU: Minden galéria elrendezési sorrendjének resetelése

en: Reset to last order
hu_HU: Utolsó sorrend visszaállítása

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Select a folder and view more details about it.
hu_HU: Válassz ki egy mappát hogy lásd annak részleteit.

en: Select destination folder
hu_HU: Válaszd ki a célmappát

en: Select folder
hu_HU: Válassz mappát

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shortcut
hu_HU: Parancsikon

en: Shortcut infos
hu_HU: Parancsikon info

en: Size
hu_HU: Méret

en: Something went wrong.
hu_HU: Valami hiba történt.

en: Start importing
hu_HU: Importálás kezdése

en: Start to reorder the files / images by *title, filename, ID, …*
hu_HU: Fájlok átrendezésének megkezdése / képek *cím, fájlnév és azonosító,...* alapján

en: Subfolders
hu_HU: Almappák

en: Subfolders are only available in the PRO version. But you can now create an unlimited number of folders on the main level (instead of the previous max. 10 folders).
hu_HU: Az almappák csak a PRO verzióban elérhetőek. De most már korlátlan számú mappát létrehozhatsz a fő szinten. (a korábbi max. 10 mappa helyett)

en: Subfolders offer you the possibility to bring more structure into your media library. They help you to keep the overview, even if you really have many files in your media library.
hu_HU: Az almappákkal méginkább strukturáltan rendezheted a médiakönyvtáradat. Átlátható marad a médiakönyvtárad akkor is, ha nagyon sok fájlod van benne.

en: Success
hu_HU: Sikeres

en: Successfully copied one file
hu_HU: Sikeresen átmásoltunk egy fájlt

en: Successfully copied {count} files
hu_HU: Sikeresen átmásoltunk {count} db fájlt

en: Successfully created *{name}*
hu_HU: Sikeresen létrejött a(z) *{name}*

en: Successfully deleted *{count} folders*
hu_HU: Sikeresen töröltél *{count} mappát*

en: Successfully deleted *{name}*
hu_HU: Sikeresen törölted a(z) *{name}* -t

en: Successfully moved one file
hu_HU: Sikeresen áthelyeztünk egy fájlt

en: Successfully moved {count} files
hu_HU: Sikeresen áthelyeztünk {count} db fájlt

en: Successfully renamed folder to *{name}*
hu_HU: Sikeresen átnevezted a mappát *{name}* -re

en: Successfully sorted the tree hierarchy
hu_HU: Sikeresen átrendeztük a fa szerkezetet

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
hu_HU: Köszönjük hogy használtad a Real Media Library ingyenes verzióját.

en: The count always includes shortcuts
hu_HU: A számláló mindig tartalmazza a parancsikonokat is

en: The current selected folder has some restrictions:
hu_HU: Az aktuális mappának van néhány korlátozása:

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
hu_HU: A fájl az éppen kiválasztott könyvtárba kerül feltöltésre.

en: The folder could not be created because it already exists.
hu_HU: A mappát nem lehet létrehozni, mert már létezik.

en: The folder could not be created in the database.
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a mappát az adatbázisban.

en: The folder you try to delete has subfolders.
hu_HU: A törlendő mappa almappákat tartalmaz.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
hu_HU: A megadott mappában nem lehet átrendezni a fájlok sorrendjét.

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
hu_HU: A megadott mappa nem létezik, vagy nem lehet átnevezni.

en: The given folder does not exist.
hu_HU: A megadott mappa nem létezik.

en: The given folder was not found.
hu_HU: Nem található a megadott mappa.

en: The given parent does not allow the folder type.
hu_HU: Ezen szülő nem támogatja a mappa-típust.

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
hu_HU: A megadott szülő nem létezik, ezért nem állítható be ezen mappa szülőjeként.

en: The parent %d does not exist.
hu_HU: A szülő %d nem létezik.

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
hu_HU: Nincsenek parancsikonok ehhez a fájlhoz. Létrehozhatsz parancsikonokat úgy, hogy egérrel mozdítod a fájlokat és közben lenyomsz bármilyen billentyűt.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
hu_HU: Ebben a mappában automatikus sorrend van beállítva. Kérlek először azt inaktiváld.

en: This functionality is not available in the free version (%s).
hu_HU: Ez a funkció nem elérhető az ingyenes verzióban. (%s).

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
hu_HU: Ez egy médiakönyvtárbeli fájl parancsikonja. A parancsikonok nem foglalnak valódi tárhelyet. *(0 kB)*. Ha szeretnéd magát a fájlt megváltoztatni akkor az eredeti (forrás)fájlt kell módosítanod. (például kicserélni a médiafájlt egy bővítménnyel)
    Megjegyzés: A parancsikonok mezői (mint pl. cím, leírás, felirat) lehetnek eltérőek is az eredeti fájlhoz képest.

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
hu_HU: Ez egy médiafájl parancsikonja. A parancsikonoknak nem foglalnak tényleges tárhelyet. (<strong>(0 kB)</strong>) Ha magát a forrásfájlt szeretnéd megváltoztatni akkor az eredeti fájlnál kell ezt megtenned (pl. lecserélni a médiafájlt egy bővítményen keresztül).<br/> Megjegyzés: a parancsikonok adatai (mint pl. név, leírás vagy felirat) lehetnek eltérőek is az eredeti fájlhoz képest.

en: This option is disabled on this page. Please navigate to the media library.
hu_HU: Le van tiltva ez az opció ezen az oldalon. Kérlek lépj a médiakönyvtárba.

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Unorganized
hu_HU: Nem rendezett

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
hu_HU: A "nem-rendezett" ugyanolyan, mintha egy közös főkönyvtár lenne. Itt található meg minden olyan fájl amik nincsenek mappához hozzárendelve.

en: Unorganized pictures
hu_HU: Nem-rendezett képek

en: WPML: Automatically move translations
hu_HU: WPML: automatikusan helyezd át a fordításokat

en: Want to create subfolders?
hu_HU: Szeretnél létrehozni almappákat?

en: Want to switch between folders more comfortably?
hu_HU: Kényelmesebben szeretnél váltani a mappák között?

en: Want to upload entire folders?
hu_HU: Egész mappákat szeretnél feltölteni?

en: Wipe all
hu_HU: Minden törlése

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
hu_HU: Minden beállítás törlése (mappák és melléklet-kapcsolatok)

en: Wipe attachment relations
hu_HU: Csatolmány-kapcsolatok törlése

en: With Real Media Library you can upload entire folders using drag and drop. All folders, subfolders and files will be uploaded and displayed in your media library in the same structure. Get PRO to upload folders!
hu_HU: A Real Media Library-vel egész mappákat tudsz feltölteni fogd-és-vidd módszerrel. Minden mappa, almappa és fájl fel lesz töltve és megjelenik a médiakönyvtáradban ugyanabban a struktúrában. Válts PRO-ra hogy mappákat tölthess fel!

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
hu_HU: Nme változtathatod meg ezen mappa szülőjét.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
hu_HU: Ide nem hozhatsz létre almappát.

en: You are not allowed to delete this folder.
hu_HU: Nem törölheted ezt a mappát.

en: You are not allowed to insert files here.
hu_HU: Ide nem illeszthetsz be fájlokat.

en: You are not allowed to move the file.
hu_HU: Nem helyezheted ide a fájlt.

en: You are not allowed to rename this folder.
hu_HU: Nem nevezheted át ezt a mappát.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
hu_HU: Van lehetőség egyetlen mappát is resetelni a mappa beállításaiban.

en: You can only move images to a gallery.
hu_HU: Csak képeket helyezhetsz galériába.

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
hu_HU: Könnyedén feltölthetsz fájlokat közvetlenül adott mappába. Válaszd ki a mappát és kezdheted feltölteni a fájlokat.

en: You cannot *create* subfolders
hu_HU: Nem *hozhatsz létre* almappákat

en: You cannot *delete* the folder
hu_HU: Nem törölheted a mappát

en: You cannot *insert* new files. New files will be moved to Unorganized…
hu_HU: Nem *illeszthetsz be* új fájlokat. Az új fájlok áhelyezésre kerülnek a Nem-rendezettbe.

en: You cannot *move* files outside the folder
hu_HU: Nem helyezhetsz át fájlokat a mappán kívülre

en: You cannot *rearrange* subfolders
hu_HU: Nem *rendezheted át* az almappákat

en: You cannot *rename* the folder
hu_HU: Nem nevezheted át a mappát

en: You cannot change *parent* folder
hu_HU: Nem változtahatod meg a *szülő* mappát

en: You like collections?
hu_HU: Tetszenek a gyűjtemények?

en: You need to provide a set of files.
hu_HU: Ki kell jelölnöd fájlokat.

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
hu_HU: Átirányítunk egy külső weboldalra a PRO verzió miatt. Kérlek kattints a megerősítésre a folytatáshoz!

en: Your media library can always open in the last opened folder or a folder you choose. This saves you time every time you open the media library!
hu_HU: A médiakönyvtárad megnyílhat mindig a legutoljára megnyitott mappával, vagy egy általad kiválasztott kezdőmappával. Ezzel időt spórolhatsz amikor megnyitod a médiakönyvtáradat!

en: upload to folder
hu_HU: feltöltés mappába

en: {count} files remaining…
hu_HU: *{count}* fájl van még hátra…
